• 0533 496 99 26
  • Pts- Cmts 08.00-18.00
  • doganhafriyat46@gmail.com

HAFRİYAT

about 01

Hafriyat; toprak, taş veya kayalık zeminleri kazma, nakliyat, yumuşatma gibi ameliyelerle şekillendirme işine verilen addır. Karayolu, baraj, demiryolu, madencilik ve bina inşaatı şeklinde projelerin önemli bir bölümü hafriyattır. Zamanımızda büyük hafriyatlar çoğu zaman modern makina ve taşıtlarla yapılmaktadır. Hafriyatta değişik maksat ve şartlarda çalışan muhtelif iş makinaları kullanılmaktadır.

Hafriyat işlerinde yapılan değişik birçok işlem için muhtelif araçlar kullanılır.

Hafriyatta farklı amaçlar ve şartlarda çalışan çeşitli iş makineleri kullanılmaktadır. Moloz atımı işleri; İnşaat yıkımı, ev-bina tadilatları sonrasında oluşan moloz vesair çöplerin katlardan, bina önlerinizden çuvallı veya çuvalsız olarak taşınması ve çevreye hiçbir şekilde zarar vermedenmolozların atılması işlemlerini pratik ve hızlı bir şekilde yapmaktayız.Kahramanmaraş Hafriyat şirketleri arasında öncü firma olan Doğan Hafriyat siz değerli hemşerilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.


Doğan Hafriyat

Kahramanmaraş'ta Hafriyat hizmeti sizlere sunarken, üstlendiği projelerde temel çalışma esasları; en üst düzeyde müşteri tatmini sağlamak, sözleşme ile tanımlanan taahhütlerini eksiksiz olarak yerine getirmek ve en gelişmiş makine araç ve gereçler kullanarak , en deneyimli iş gücünü, en az maliyetle sunmak yönünde gerçekleştirir.