• 0533 496 99 26
  • Pts- Cmts 08.00-18.00
  • doganhafriyat46@gmail.com

YIKIM HİZMETLERİ

about 03

Bina yıkım faaliyetleri yüksek risk grubu içinde olan inşaat faaliyetleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle proje, planlama, yıkım tekniği, iş güvenliği ve oluşacak hafriyat işlerinin iyi hesaplanması gerekmektedir.

Doğan Hafriyat olarak Kahramanmaraş'ta Yıkım İşleri yaparken önceliğimiz işçi ve çevre güvenliğidir. Unutmayalım ki her işte risk oranı vardır iş kollarına göre bu risk oranı düşer ya da yükselir.Firmamız bina yıkımı esnasında gerekli önlemleri alarak bu risk oranını en aza indirmektedir.

Bina yıkımı ve moloz kaldırma alanında aktif olarak çalışan firmamız Büyükşehir döküm yönetmenliğine müsait olarak doğaya ve canlılara zarar vermeden hatta onları koruyup gözeterek çevreci bir biçimde iş yapmaktadır.


Doğan Hafriyat

Kahramanmaraş'ta Hafriyat hizmeti sizlere sunarken, üstlendiği projelerde temel çalışma esasları; en üst düzeyde müşteri tatmini sağlamak, sözleşme ile tanımlanan taahhütlerini eksiksiz olarak yerine getirmek ve en gelişmiş makine araç ve gereçler kullanarak , en deneyimli iş gücünü, en az maliyetle sunmak yönünde gerçekleştirir.